Pzt - Cum 09:00-18:00
E-Posta bilgi@wismart.com.tr
Pzt - Cum 09:00-18:00
E-Posta bilgi@wismart.com.tr

Yönetim Kurulu

Yönetim Kurulu

Murat Osmanlı

Ahmet Yesevi Üniversitesi bilişim teknolojileri alanında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine TAFT iletişim A.ş. şirketinde Genel Müdür ve yönetim kurulu üyesi olarak çalışmıştır. 2007 yılından itibaren şirketin ciddi bir şekilde büyümesinde aktif rol oynamıştır ve yönetim kurulu başkanı olarak görevini sürdürmektedir. QR ödeme sistemleri A.ş. kurucu ortağı olan Osmanlı, yönetim kurulu başkanı olarak kariyerine devam etmektedir. 

Haluk Bakıcı

Los Angeles International üniversitesinde işletme alanında Lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine Verifone Elektronik ve Danışmanlık A.ş.’ de R&D ve Software alanında çalışmış, şirkete bağlı kalarak 5 yıl süreyle Garanti Bankası Teknoloji geliştirme üssünde ödeme sistemleri birimi ile yeni teknolojilere uygun projeler geliştirmiştir. 2011 yılında Denizbank’ın business management birimine geçiş yapmıştır. 2019 yılına kadar kart ve POS ürün yönetimi bölüm müdürü olarak kariyerine devam etmiştir. QR ödeme sistemleri A.ş. kurucu ortağı olan Bakıcı, yönetim kurulu üyesi olarak kariyerine devam etmektedir. 

Eray Erdal

Bahçeşehir Üniversitesi MBA mezunu. Garanti Bankası ödeme sistemleri, American Express ürün yönetimi ve sonrasında aynı kurumda bölge yöneticiliği yaptı. Denizbank FastPay’ de elektronik para ve ödeme sistemleri biriminde yöneticilik yaptı. Bankacılık kariyerinde büyük başarılara imza atan Erdal, QR ödeme sistemleri A.ş. de yönetim kurulu üyesidir.

Akın Tuna

Anadolu Üniversitesi işletme bölümünden mezun oldu. Garanti ödeme sistemlerinde American Express biriminde uzun yıllarca yönetici olarak görev aldı. Denizbank FastPay’ de yönetici olarak görevine devam etti. Şu anda QR ödeme sistemleri A.ş.’de yönetim kurulu üyesi olarak görev almaktadır.